HABERLER

Türkiye'de Sanayileşme ve Kalkınma Deneyimleri

Türkiye'de Sanayileşme ve Kalkınma Deneyimleri

ESAM Çarşamba Konferansları'nın bu haftaki konuğu Prof. Dr. Sencer İmer olacaktır. Konferans, 07 Mart 2018 Çarşamba Günü saat: 19.00'da ESAM Genel Merkez Konferans Salonunda icra edilecektir.

Müslümanlar Neden Bu Halde?

Müslümanlar Neden Bu Halde?

ESAM Çarşamba Konferansları'nın bu haftaki konuğu Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma olacaktır. Konferans, 28 Şubat 2018 Çarşamba Günü saat: 19.00'da ESAM Genel Merkez Konferans Salonunda icra edilecektir.

Asgari Ücret ve Milli Gelirin Adil Paylaşımı

Asgari Ücret ve Milli Gelirin Adil Paylaşımı

ESAM [Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi] Saadet Partisi ve Kent Araştırmaları Enstitüsü paydaşları ile 14 Şubat 2018 Cumartesi günü birçok aydın, akademisyen, bürokrat ve siyasilerin katılımı ile "Asgari Ücret ve Milli Gelirin Adil Paylaşımı" temalı bir çalıştay gerçekleştirdi.

Batı Tarzı Bilim Yapma ve Alternatif Yaklaşımlar

Batı Tarzı Bilim Yapma ve Alternatif Yaklaşımlar

ESAM Çarşamba Konferansları'nın bu haftaki konuğu Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Barca olacaktır. Konferans, 21 Şubat 2018 Çarşamba Günü saat: 19.00'da ESAM Genel Merkez Konferans Salonunda icra edilecektir.

Medeniyetimizde  Adalet Anlayışı

Medeniyetimizde Adalet Anlayışı

ESAM Çarşamba Konferansları'nın bu haftaki konuğu Adalet Bakanı Abdulhamit Gül olacaktır. Konferans, 14 Şubat 2018 Çarşamba Günü saat: 18.30'da ESAM Genel Merkez Konferans Salonunda icra edilecektir.

Rahmanî Siyaset  ve Laiklik

Rahmanî Siyaset ve Laiklik

ESAM Çarşamba Konferansları'nın bu haftaki konuğu Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof Dr. İlhami Güler olacaktır. Konferans, 31 Ocak 2018 Çarşamba Günü saat: 18.30'da ESAM Genel Merkez Konferans Salonunda icra edilecektir.

Aynı Geminin Yolcuları; İran ve Türkiye

Aynı Geminin Yolcuları; İran ve Türkiye

ESAM Çarşamba Konferansları'nın bu haftaki konuğu İran İslam Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Mouhammad Ebrahim Taherian Fard olacaktır. Konferans, 24 Ocak 2018 Çarşamba Günü saat: 18.30'da ESAM Genel Merkez Konferans Salonunda icra edilecektir.

    ˂    «    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    »    ˃